1. Pradžia
  2. /
  3. Vertikalus spausdinimas

Vertikalus spausdinimas

Vertikalus spausdinimas palyginti yra visiškai nauja technologija, kuri leidžia pasiekti neįtikėtinų rezultatų namų, biuro ar bet kokio kito tipo patalpų interjere ir eksterjere. Galima atspausdinti praktiškai bet kokią grafiką, eskizą, paveikslėlį, logotipą ar tekstą.

Dėka šios technologijos galimi net labai maži tekstai ir spalvoti logotipai šalia durų, ant durų, patalpų koridoriuose ir daugelyje kitų vietų.

Vertikalus spausdinimas yra idealus sprendimas įmonėms, mokykloms, vaikų darželiams ar viešbučiuose, muziejuose, sveikatingumo centruose ir daugelyje kitų vietų.

blank

Vertikalaus spausdinimo technologija taip pat leidžia popierinius meno kūrinius paversti didelių gabaritų kūriniu ant sienos. Naudojantis aukščiausios raiškos skaitytuvu senus žemėlapius, piešinius, atvirukus, nuotraukas ar paveikslus galima perkelti ant sienos atspausdinus vertikaliu spausdintuvu, ir pasiekti iš tiesų puikių rezultatų.

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba Facebook ir išpildykime idėjas kartu!

El. paštas: hi@veratika.lt

Tel. numeris: +370 605 65663

vertikalus spausdinimas
vertikalus spausdinimas
blank

Mūsų paslaugų panaudojimas peržengia namų, biurų ar viešųjų įstaigų erdvių ribas. Vertikalus spausdinimas gali būti atliekamas praktiškai bet kur, kur yra vertikalių paviršių: pradedant nuo garažų ar industrinių zonų ir baigiant parduotuvėmis, kirpyklomis, butikais, sporto ir sveikatingumo centrais. Paviršių gausa ant kurių galimas vertikalus spausdinimas taip pat neapsiriboja vienu ar dviem tipais. Vertikalus spausdinimas galimas ant medienos, betono, tinko, plastiko, plytų, stiklo, metalo ar net keramikos.

Vertikalus spausdinimas | sienų dekoravimas

Veratikos idėja gimė dar 2020 metais. Dviejų draugų vizija buvo skleisti pozityvią ir laimingą mintį per paprastų ir kasdienių dalykų prizmę tai atliekant atsakingai, kokybiškai bei kūrybiškai. Susiformavusi nedidelė komanda vadovaujasi aukšto darbo našumo principu bei siekia aukščiausios darbo etikos bei paslaugų kokybės.

Šią įmonę įkūrėme tikėdami, jog galime prisidėti prie šviesesnio ir gražesnio rytojaus kūrimo. Mes tikime, jog aplinka, kurioje praleidžiame daug laiko dirbdami, mokydamiesi ar ilsėdamiesi, yra svarbi dalis mūsų gyvenimo. Dėl šios priežasties pagrindinė mūsų misija yra suteikti aplinkai daugiau unikalumo, kuris mus motyvuotų, įkvėptų ir suteiktų jėgų siekti dar aukštesnių tikslų. Tikime, jog vertikali spauda ant sienų ar kitų paviršių įprasmina mūsų misiją.

Meniu

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.